Blake Lively

Blake Christina Lively

 

Blake Lively Picture

 

Urodziła się 25 sierpnia 1987 w Tarzana, w Stanie Kalifornia. Blake jest najmłodszym dzieckiem Erniego i Elaine Lively. Ma dwóch starszych braci, Erica i Jasona oraz dwie starsze siostry, Lori i Robyn. W 1998 r. zadebiutowała w filmie "Sandman". W latach 2001-2005, Blake uczęszczała szkoły średniej w Burbank High, gdzie udzielała się w chórze, była przewodniczącą klasy i cheerliderką. W 2004 Blake zrobiła sobie roczną przerwę od szkoły i wcieliła się w rolę energicznej Bridget w filmie "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów"(film wszedł na ekrany w 2005 r.). Ekranizacja książki Ann Brashares odniosła duży sukces, a młoda aktorka wróciła do szkoły aby ukończyć ostatnią klasę. W 2005 r. Blake była nominowana do swojej pierwszej nagrody Teen Choice Awards , za rolę w "Sisterhood". W 2006r. panna Lively zagrała w horrorze "Simon Says” oraz komedii "Accepted". W 2007r. Blake przyjęła rolę Sereny van der Woodsen w ekranizacji powieści młodzieżowej, autorstwa Cecily von Ziegesar, „Plotkara”. Rola w tym serialu przysporzyła jej ogromnej sławy i zapewniła propozycje nowych ról filmowych.

 

Filmografia: TUTAJ

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież