Spoilery [EDIT]

Spoilery od Ausiello i Kristin

 

 

Pytanie: Boję się, że coś może się zdarzyć między Danem i Sereną w finale sezonu, co zrujnuje związek Dana z Blair. Wiesz cokolwiek na ten temat? - Kara

Ausiello: Wiem bardzo dużo, ale mogę wyjawić tylko częściowo, że przyjaźń Sereny i Blair będzie wisiała na włosku (pod koniec sezonu).


Pytanie: Było już kilka spoilerów na temat finału Plotkary, pojawiły się takie aspekty jak Monako i kasyno. Możesz rzucić na to choć trochę światła? - Alexx

Ausiello: Jedna informacja nie powinna zaszkodzić. Bez zdradzenia konkretnej lokalizacji, część wydarzeń będzie miała miejsce za granicą. Mogę, także ujawnić, że przynajmniej jedna osoba będzie podróżować do miejsca przeznaczenia, pytanie: Chuck, Serena, Blair, Dan.

[EDIT]

l0lliver: Jest jakaś szansa abyś zdradziła coś na temat nowego romansu Sereny? Do końca sezonu zostały tylko 2 odcinki - dość mało czasu, żeby znaleźć faceta.

Kristin: Mało czasu na wszystko, ale nie martw się, nasza dziewczyna nie będzie musiała daleko szukać, bowiem będzie to ktoś kogo znamy. Dodatkowa informacja niezwiązana z twoim pytaniem, jaka prognoza dla przyjaźni Sereny i Blair? Będzie burzowo.

Christina_Dets: Safran powiedział, że wybór Blair (C albo D) będzie jasny. Oznacza to, że jej wybór nie będzie wynikiem nieporozumienia?

Kristin: Nie, oznacza to, że wybierze jednego z nich na sam koniec sezonu. Choć nie zdradzę kogo wybierze w finale 14 maja, mogę powiedzieć tylko, że nie będzie żadnego cliffhanger, kiedy dokona wyboru między Chuckiem, a Danem. Zdecydowanie wybierze jednego z nich.

 

cliffhanger-moment trzymający w napięciu, chwila grozy, chwila napięcia

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież