6 sezon

Sześć lat po tym gdy pierwszy podmuch Plotkary zatrząsł Upper East Side i widzami przed telewizorami, PLOTKARA, trwający godzinę serial o skandalicznym życiu elity Manhattanu, którego producentami są Josh Schwartz (produkcja serialu Chuck, The O.C.), Stephanie Savage (The O.C.), Sara Goodman, Bob Levy i Les Morgenstein, powraca z finalnym sezonem którego nie zapomnicie.


 

Szósty sezon rozpoczyna się wspólnym poszukiwaniem jednego z mieszkańców Uper East Side. Serena zniknęła, jest nawet poza zasięgiem Plotkary. Jej przyjaciele obawiają się najgorszego, ale liczą na najlepsze. Nawet oni nie mają pojęcia gdzie w końcu ją znajdą. Tym czasem Blair ofiarowała Chuck'owi swe serce, lecz czy jej miłość wystarczy mu do odbicia jego imperium? Samotny Dan napisał nową książkę, która wydaje jak się wydaje spowoduje więcej problemów niż poprzednia,  tym razem autor nie ma zamiaru pozostać anonimowy. Nate jest zdeterminowany ostatecznie ujawnić tożsamość Plotkary. Lily i Rufus odwracają się od siebie gdy Rufus pozyskuje zaskakującego nowego sprzymierzeńca, który zagraża Lily i jej rodzinie. Gdzie indziej byłoby to zbyt dramatyczne aby sobie z tym poradzić, ale to jest Uppe East Side. A gdy Bart Bass, Jack Bass i Georgina Sparks pojawiają się aby sprowadzić piekło, rozpocznie się walka aż do spektakularnej końcówki sezonu.

Kto pojawi się na szczycie? To jest sekret którego nigdy nie wyjawię... xoxo Plotkara.

 

W serialu występują: Blake Lively jako Serena van der Woodsen, Leighton Meester jako Blair Waldorf, Penn Badgley jako Dan Humphrey, Chace Crawford jako Nate Archibald, Ed Westwick jako Chuck Bass, Kaylee Defer jako Charlie Rhodes, Kelly Rutherford jako Lily van der Woodsen and Matthew Settle jako Rufus Humphrey.

Serial, na popularnej młodzieżowej serii powieści Cecily von Ziegesar, kręcony będzie w Nowym Jorku. Plotkarę tworzą studia Fake Empire i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros i CBS Television Studios, a producentami wykonawczymi są Josh Schwartz (producent “Chuck” i “The O.C.”), Stephanie Savage (“The O.C.”), Leslie Morgenstein (“The Vampire Diaries”), Bob Levy (“The Vampire Diaries”) and Sara Goodman (“Reunion”).

 

p.s. Według najnowszych doniesień przyszłość 6 sezonu nie jest w 100% pewna. Nie podpisano jeszcze wielu kluczowych umów i nie zaplanowano kampanii promocyjnej. Jeżeli jednak wszystko się uda, to pierwszy z 11 nowych odcinków zobaczymy jesienią 2012 roku.

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież