Leighton - sesja i plakat

Na początek kilka zdjęć Leighton z chińskiego Vogue

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

 

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

 

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

 

The Oranges

Dodatkowo w sieci pojawił się plakat promujący film, gdzie Leighton jest odtwórczynią jedną z głównych ról. Obok niej zagrają również Hugh Laurie (House) i Catherine Keener.

Film opowiada o dwóch zaprzyjaźnionych po sąsiedzku rodzinach z Orange Drive- Ostroff (Oliver Platt,Allison Janney) i Walling (Hugh Laurie,Catherine Keener). Jednak spokojne życie wywraca się do góry nogami, kiedy córka Ostroffów Nina (Meester) zrywa ze swoim chłopakiem i powraca do domu na Święto Dziękczynienia. Wszystko zaczyna wskazywać na to, że młoda dziewczyna wpadnie w ramiona młodego syna Wallingów- Tobego (Adam Brody) , nieszczęśliwie jednak uwagę jej zwraca David (Laurie).

Kiedy połączenie między nimi staje się niezaprzeczalne, codzienne życie wszystkich dookoła bardzo się komplikuje, szczególnie Vanessy Walling (Alia Shawkat) , przyjaciółki Niny z dzieciństwa. Konflikt i zarazem afera między członkami obu rodzin doprowadza do tego, że zaczynają oni dokonywać oceny swojego życia, uświadamiają sobie co to znaczy być szczęśliwym człowiekiem i że czasem katastrofa rodzinna musi mieć miejsce i nie da się tego uniknąć.

Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież