Blake i Ryan

Prawie rok temu Blake Lively i Ryan Reynolds pokazali się razem publicznie a dziś są już małżeństwem!

 

 

Taką informację podało "People" powołując się na poufne źródło. Gwiazdy nie potwierdziły tej informacji ale mówi się, że jest ona wiarygodna.

Para weszła w związek małżeński w niedzielę wieczorem w Boone Hall Plantation w Mt. Pleasant, niedaleko Charleston. Wesele odbyło się w niedzielę wieczorem, w białym namiocie na plantacji. Florence Welch (z Florence And The Machine), dobra przyjaciółka gwiazdy Plotkary, wykonała trzy piosenki na żywo oraz pełniła rolę DJ-a.

Mama i siostra Blake zostały zauważone w mieście, a według źródła, wcześniej obie zjadły obiad z Bette Midler w Charleston.

Na początku tego roku Lively i Reynolds zakupili dom w Bedford, NY, w którym razem zamieszkali. Od tego czasu widywano ich razem w miejscowej siłowni oraz spędzających  czas z rodziną w Nowym Jorku i Vancouver.

W 2011 roku oboje zagrali w filmie "Zielona Latarnia". Już wtedy Lively wypowiadała się o Ryanie pochlebnie. Reynolds był wcześniej żonaty z Scarlett Johansson - para rozwiodła się w 2010 po dwóch latach małżeństwa. Dla Blake jest to pierwsze małżeństwo.

 

Czy te doniesienia są prawdziwe? Zapewne dowiemy się niebawem.

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież