Goodbye

Kilka słów od Caegli

 

 

Kiedy w 2004 roku zakładałam bloga na temat serii książek "Plotkara" nie podejrzewałam jak bardzo projekt się rozrośnie. Punktem zwrotnym okazała się telewizyjna produkcja zainspirowana pomysłem Cecily von Ziegesar.  Grono fanów rosło, dlatego z pomocą Szlugi, w 2007 roku blog został zamieniony na stronę internetową, która zgromadziła szeroką społeczność "plotkaromaniaków".

Czas, który poświęciłam stronie to spory kawałek mojego życia nic więc dziwnego, że wiąże się z nim wiele wspomnień. Wszystkie wspólne akcje takie jak "Plotkara roku...", "Manhattany - nagrody forumowiczów" czy "Fani w akcji" mogły się udać dzięki Waszemu zaangażowaniu drodzy użytkownicy. Wszystkim więc serdecznie dziękuję za wspólnie spędzone lata!

 

Mój rozdział tej historii dobiegł końca i czas się pożegnać. Mam nadzieję, że praca, którą wkładałam w stronę sprawiła wam chociaż trochę przyjemności :)

XO XO

Caegla

 

_______________________________________

 

Koniec mojego uczestnictwa w życiu strony nie oznacza jej zamknięcia! Szluga na pewno wymyśli coś ciekawego, dlatego osoby chcące zająć moje miejsce niech napiszą na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież