Opisy odcinków - sezon 2


Odcinek 1

Summer Kind Of Wonderful / Niby cudowne lato


Nate przebywa w Hamptons, gdzie ma romans ze starszą kobietą. Dan odbywa letni staż u swego idola literackiego. Niestety nie przykłada sie do pisania powieści ponieważ jego głowę zaprzątają myśli o pewnej blondynce. Serena zgadza się być przykrywką Nate'a, w związku z czym spędza samotnie wakacje tęskniąc za Danem. Blair wraca z Europy z tajemniczym nieznajomym, który okazuje się być lordem. Jenny odbywa staż w pracowni matki Blair.

opis: Imagin, Caegla


Odcinek 2

Never Been Marcused (Possibly referencing Never Been Kissed)


Chcuk zaprzyjaźnia się z Marcusem. Nate dowiaduje się o kłopotach finansowych swojej rodziny. Chłopak Blair nie chce przedstawić jej swojej macochy. Blair organizuje przyjęcie, na które Chuck przyprowadza macochę Marcusa, która jest także kochanką Nate'a. Catherine nie akceptuje Blair jako dziewczyny Marcusa. B przyłapuje macochę Marcusa z Natem, po tym incydencie dochodzą one do porozumienia. Nate odwołuje wcześniej zaplanowane spotkanie z Vanessą.

opis: Imagin


Odcinek 3

The Dark Night (The Dark Knight) / Ciemna noc


Nate spotyka się z Vanessą, co nie podoba się Catherine. Blair organizuje przyjęcie dla uczniów ostatnich klas i ich rodziców. W całym mieście następuje przerwa w dostawie prądu. Na przyjęciu, Marcus przyłapuje Blair na całowaniu się z Chuckiem. Serena i Dan zostają uwięzieni w windzie. Wspólnie postanawiają się rozstać. Catherine szantażuje Vanessę.

opis: Imagin


Odcinek 4

The Ex-Files (The X Files) / ex akta


Blair decyduje się zostać przyjaciółką Amandy, w celu sabotowania jej. Vanessa odkrywa skandaliczny sekret Catherine, który wykorzystuje do pomocy Nate'owi.  Lily po raz kolejny postanawia wrócić do Rufusa.

opis: Fistaszek


Odcinek 5

The Serena Also Rises / Serena też powstanie


Przed Nowojorskim Tygodniem Mody, Blair dowiaduje się, że Serena i jej nowa przyjaciółka Poppy Lifton, dostały miejsca w pierwszym rzędzie na pokazie jej matki. Zdenerwowana postanawia zepsuć show. Dan zaczyna trzymać z Chuckiem, lecz jest to ryzykowna znajomość. Lily odkrywa, że jej nowy mąż, Bart, sprawdzał jej przeszłość.

opis: Fistaszek


Odcinek 6

New Haven Can Wait


Serena chce odegrać się na Blair za zniszczenie jej szans na dostanie się do Brown. Panna van der Woodsen jedzie do wymarzonej szkoły "przyjaciółki", Yale i przyjmuje specjalne zaproszenie dziekana uczelni. Dan dowiaduje się, że uczelnia (Yale) nie dostała żadnych rekomendacji na jego temat, w związku z czym szuka pomocy u jednej ze studentek. Chuck zostaje porwany przez członków "Czaszki i kości". Wydaje im Nate'a, lecz zamiast niego zgromadzenie łapie Dana. Blair szarpie się z Sereną po kolacji u dziekana Yale. Ostatecznie dziewczyny dochodzą do zgody.

opis: Fistaszek


Odcinek 7

Chuck in Real Life


Niech żyje szantaż! Vanessa odnajduje się w nim całkiem nieźle. Niestety, nie szantażuje się z B., o czym młoda dama z Brooklynu szybko się przekona. Chuck również pada ofiarą szantażu, okazując przy okazji swoje drugie oblicze. Lily i Bart tymczasem urządzają przyjęcie, o którym napiszą wszystkie gazety. Serena jednak nie jest skora udawać szczęśliwej córeczki przed prasą Nowego Jorku. Już widzę te nagłówki. Do następnego. Plotkara. opis: http://aleseriale.pl

Odcinek 8

Pret-a-Poor-J


Słyszycie?
Czyjaś kariera wisi na włosku?
Czyżby młoda Jenny uległa wpływom modelki Agnes i odeszła od Eleanor zabierając swoje projekty? Co teraz zrobi?
Sprawy kolekcji matki najmniej obchodzą B., która postanawia raz na zawsze uwieść Chucka.
Dan i S., jako przyjaciele udają się na wernisaż młodego artysty w galerii Rufusa.
Nie obędzie się bez soczystych potknięć i słodkich manipulacji.
W końcu, od czego jest sztuka?

opis: http://aleseriale.pl


Odcinek 9

There Might be Blood


Sabotaż wisi w powietrzu.
Plotka głosi, że podczas odbioru przez Lily prestiżowej nagrody, mała Jenny zamierza ukraść światło reflektorów, by przedstawić swoją nową kolekcję. Blair pobawi się w niańkę, ach czego się nie robi dla wymarzonej uczelni. Uważaj B. młoda dama, nie jest wcale taka niewinna...

opis: http://aleseriale.pl


Odcinek 10

Bonfire of the Vanity


Matka królowej pszczół ma nowego adoratora. Jak zareaguje na to B.?

Czuję w kościach, że już składa plan pozbycia się, wcale nie tak młodego, amanta...

Proszę, proszę... Któż by się spodziewał, że mała Jenny rzuci ciepło domowego ogniska i zamieszka razem z Agnes. Najwidoczniej sukces ma swoją cenę, którą w tym przypadku jest rodzina...

S. tymczasem eksploruje związek z Aaronem, a Chuck wypowiada wojnę Danowi.

Baczność! Cała naprzód!

opis: http://aleseriale.pl


Odcinek 11

The Magnificent Archibalds


Dziękczynienia nadszedł czas.

Wraz z nowym mężczyzną w życiu matki, Blair musi przyzwyczaić się do nowych świątecznych zwyczajów.

Lily postanawia naprawić relacje pomiędzy Jenny, a Rufusem nim będzie za późno. Eric natomiast odkrywa soczysty sekret dotyczący Barta.

opis: http://aleseriale.pl


Odcinek 12

It's A Wonderful Lie


Zimowy bal czas zacząć!

Kto pójdzie z kim? Na szczęście mam gorące informacje.

Plotka głosi, że Chuck i B. wybiorą sobie nawzajem randki, a S. odda się swojemu artyście. Nie obędzie się również bez zemsty, na którą zaprasza sama Jenny. Biedna Vanessa nie ma pojęcia, że za kilka godzin wszyscy będą mówili tylko o niej.

Kurtyna w górę. Przed nami przedstawienie, dla którego warto umrzeć. Dosłownie.

opis: http://aleseriale.pl


Odcinek 13

Oh Brother, Where Bart Thou?


Mówią, że nic tak nie zbliża rodziny, jak pogrzeb. Na Manhattanie jest całkowicie przeciwnie. Na pogrzeb Barta przybywa nawet babka Sereny odkrywając przy okazji kilka sekretów z życia Lily.

W kościele są już wszyscy, ale moment – gdzie jest Chuck?

Jednak najważniejsze pytanie to jakie informacje o Lily tuż przed śmiercią przekazał Bartowi prywatny detektyw. Szokująca tajemnica wisi w powietrzu.

Nie mogę się doczekać.

opis: http://aleseriale.pl


Odcinek 14

In the Realm of the Basses


Wujek Chucka, Jack, przybywa na Upper East Side po pogrzebie Barta, aby pomóc Chuckowi w tej trudnej sytuacji. Najpierw jednak musi go znaleźć...

Blair stara się zapomnieć o Chucku. Panna Waldorf stara się dostać do najbardziej prestiżowego, nowojorskiego klubu dla kobiet, Colony Club.

Jenny powraca do Constance Billard i natychmiast zajmuje się Penelope i jej grupką wrednych dziewczyn, które męczą Nelly Yuki. Jenny dowiaduje się wielu kompromitujących rzeczy na temat Hazel, Penelope i Isabel. Wszystko chce zamieścić na Plotkarze. Penelope obiecuje, że przestanie znęcać się nad Nelly, jeśli Jenny nie zamieści wszystkiego na Plotkarze.

opis: Fistaszek


Odcinek 15

Gone with the Will


Wraz z przeczytaniem testamentu Barta, Chuck, Jack i Blair poznają losy Bass Industries.

Po tym jak Rufus dowiedział się, że Lily zataiła przed nim informacje o ich wspólnym dziecku, relacje tych dwojga są bardzo napięte.  Dan zauważa, że jego ojciec ostatnio dziwnie się zachowuje i przeprowadza śledztwo.

opis: Fistaszek


Odcinek 16

You've Got Yale


Kto dostanie się na uczelnie Ivy League? Uczniowie dowiedzą się kto zostanie wcześniej przyjęty do Yale.

Serena porozumiewa się z nową nauczycielką angielskiego.

Blair dostaje swoje pierwsze w życiu pierwszą 4 z angielskiego.

Chuck rozpoczyna walkę o Bass Industries.

Nate i Vanessa spędzają romantyczny wieczór w operze.

opis: Queen.B


Odcinek 17

Carnal Knowledge


Balir wpada na diabelski plan pozbycia się nowej nauczycielki, Rachel.

Kiedy Chuck budzi się w hotelowym pokoju nie ma pojęcia co robił przez ostatnią noc. Nate i Vanessa pomagają Chuchowi uzupełnić brakujące kawałki wspomnień.

Dan i Serena próbują ocalić swój związek, tak jak robią to Lily i Rufus, którzy z wiekiem są sobie coraz bliżsi.

opis: Queen.B


Odcinek 18

The Age of Dissonance


Najstarsza klasa Constance Billard/ St.Judes przedstawia "Age of Innocence" (era/epoka niewinności).

Serena podkochuje się w dyrektorze sztuki, Julianie, i wykorzystuje wiedzę Vanessy o teatrze, jako pomoc w zwróceniu jego uwagi.

Blair otrzymuje złe wieści na temat swojej przyszłości.

Dan i Rachel postanowili trzymać się od siebie z daleka, jako konsekwecję odkrycia że są dla siebie kimś wiecej niż nauczycielem i uczniem, lecz wydaje się im niemożliwe aby dotrzymać tej obietnicy.

Chuck znajduję pomoc u "przyjaciela", Carter'a Baizen'a. Chuck próbuje uporać się z problemem ojca z przeszłości.

Wydaje się, że Dan nie rozpacza z powodu niedalekiego rozstania, a Lily i Rufus zastanawiają się w jakim kiedrunki zmierza ich związek.

opis: Queen.B

Odcinek 19

The Grandfather


Załamana swoją obecną sytuacją, Blair obraca się ku swojej dzikiej stronie, powodując że Chuck i Serena martwią się o przyjaciółkę.

Vanessa przekonuje Nate'a że może już czas aby przebaczyć i zapomnieć jeśli chodzi o rodzinę jego matki, Van der Biltów, którzy opuścili Nate'a i jego matkę, kiedy najbardziej ich potrzebowali. W momencie całkowitej szczerości, Lily i Rufus postanowili podzielić się listą swoich byłych kochanków.

opis: Queen.B

Odcinek 20

Remains of the J


Wcale-nie-słodka-szesnastka Jenny. Serena planuje małe przyjecie urodzinowe dla Jenny, ale wszystko wymyka się spod kontroli kiedy Poppy Lifton zmienia urodziny w wielkie, towarzyskie wydarzenie.

Vanessa w akcie desperacji, zgadza się pomóc Chuck'owi w planie dptyczącym odzyskania Blair i Nate'a. Tymczasem Rufus próbuje wymyślić jak zapłacić za naukę Dan'a, kiedy dowiaduje się że nie otrzyma on pomocy finansowej(stypendium).

opis: Queen.B

Odcinek 21

Seder Anything


Serena wraca z wycieszka do Hiszpanii z Poppy i Gabrielem. Blair zawiera umowę z dziadkiem Nate'a. Dan szuka praca, aby zarobić na college.

opis: Queen.B

Odcinek 22

Southern Gentlemen prefer blondes


Nate i Blair myślą o swojej wspólnej przyszłości.

Serenę niepokoją sms-y oraz telefony, które otrzymuje Gabriel.

Blair postanawia śledzić chłopaka Sereny, wraz z Chuckiem przyłapują go na całowaniu się z Poppy. Gabriel twierdzi, że ze swoją byłą łączą go już tylko interesy.

Nate kupuje mieszkanie dla siebie i swojej dziewczyny, oraz każe trzymać się Chuckowi z dala od Blair.

Blair i Chuck chcą udowodnić dwulicowość Gabriela twierdząc, że to niemożliwe, że spotkał Serenę w Butter w noc przed testami SAT.

Chuck namawia Georginę na powrót do miasta.

Dan i Jenny kupują dla ojca pierścionek zaręczynowy.

opis: Imagin


Odcinek 23

The Wrath of Con


Lily dowiaduje się od Dana, że firma Gabriela była przekrętem. Nie chce, aby ta wiadomość dostała się do mediów.Serena uważa, że Poppy musi zapłacić za swoje czyny, w podstępie ma pomóc Georgina. Lily wydaje nakaz aresztowania swojej córki.

Rufus chce się oświadczyć, lecz w ostatniej chwili zmienia zdanie.

Chuck mówi Serenie co czuje do Blair.

opis: Imagin

Odcinek 24

Valley Girls


Serena sprowadza swoją babcię do miasta oraz postanawia zostać w więzieniu.

Chuck za wszelką cenę stara się, aby bal maturalny Blair był idealny.

Lily powraca wspomnieniami do czasów młodości.

Dan pomaga Serenie uciec z więzienia i zabiera ją na bal maturalny.

Lily dochodzi do porozumienia z matką.

Blair i Nate rozstają się.

opis: Imagin

Odcinek 25

The Goodbye Gossip Girl


Plotkara przydziela każdemu niemiłą ksywkę.

Serena wypowiada wojnę Plotkarze i stara się ją zdemaskować.

"Wredne dziewczyny" ogłaszają nabór na nową królową, zostanie nią ta, która opublikuje najlepszą plotkę na Plotkarze przed północą.

Plotkara odpowiada na atak ze strony Sereny, publikując sekrety, które wszyscy starali się chować jak najgłębiej.

Blair ponownie wyznaje Chuckowi miłość, lecz on nie odpowiada tym samym.

Rufus oświadcza się Lily.

Blair pomaga Jenny twierdząc, że jest ona jej godną następczynią.

Nate i Vanessa wybierają się na wycieczkę po Europie.

Chuck oznajmia Blair, że ją kocha.

opis: Imagin


Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież