Tom II "Plotkara Początek: A miało być tak pięknie"

 

"Plotkara Początek: A miało być tak pięknie"

Cecily von Ziegesar


 

Opis z okładki:

Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części – Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodźmy do ekskluzywnych szkół. Jesteśmy piękni, inteligentni, nosimy ekstra ciuchy i wiemy, jak się bawić. Nic na to nie poradzimy - tacy się już urodziliśmy.

Plotkara

Gorący pocałunek z N sprawił, że S była przekonana, że zdobyła jego serce. Ale N nadal spotyka się z B... I w dodatku cała trójka ma spędzić razem ferie! S czuje, że nie zniesie ani chwili w towarzystwie zakochanej pary. Rezygnuje ze wspólnych wakacji. B jest wściekła - szlag trafił jej romantyczne plany! Czy to już definitywny koniec przyjaźni? Wygląda na to, ze wakacje B, S i N spędzą jednak oddzielnie. Będzie się działo! Ale spokojnie, wszystko wam opowiem...

 

Streszczenie:

Ten tom nie ma jeszcze streszczenia.

Jeżeli chcesz aby Twoje streszczenie zostało opublikowane, wyslij nam je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Pytania bez odpowiedzi:

Czy B i N zostaną razem? Czy kiedykolwiek skonsumują swój związek? A jeśli tak, to czy ona domyśli się, że on już ma doświadczenie w tej dziedzinie?

Czy piersi J przestaną rosnąć? Czy kiedykolwiek pozna miłego chłopca, który polubi ją dla jej pięknego uśmiechu? A może jej, wiecie co, nadal będą rosnąć jak na drożdżach i wkrótce jej uśmiechu w ogólnie nie będzie widać? Ze względu na nią, mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Czy V kiedykolwiek przyzna się D, że zastanawia się, jak wygląda bez tych swoich starych badziewnych T-shirtów? Zaraz, jak on wygląda bez tych swoich starych, badziewnych T-shirtów?

Czy D kiedykolwiek odpuści sobie S i zrozumie, że już ma dziewczynę?

Czy S odpuści sobie N? Czy przetrwa w szkole z internatem? Czy pobyt tam wyjdzie jej na dobre? I czy kiedykolwiek wróci?

Niektórzy z was już znają odpowiedzi na te pytanie - a przynajmniej tak wam się wydaje. Ci, którzy ich nie znają, wiedzą, gdzie ich szukać. Nie zamierzam przestać pisać o żadnej z powyższych spraw.

Do następnego razu.

 

Wiecie, że mnie kochacie.

Plotkara

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież