Tom X "Plotkara: Nigdy Ci nie skłamię"

click to zoom
"Plotkara: Nigdy Ci nie skłamię"
Cecily von Ziegesar
http://www.lideria.pl/img_big/110135.jpg

Opis z okładki:

Wydaje się wam czasem, że jesteście największymi szczęściarzami pod słońcem ? Cóż, pomyłka: to ja jestem największą szczęściarą. Właśnie się opalam na absolutnie przecudnej plaży w East Hampton i patrzę, jak śliczni chłopcy ściągają pastelowe koszulki Lacoste i wcierają balsam w opalone ramiona. Nie bez powodu każdy nowojorczyk, który nie chce całkiem porzucić miasta, odpoczywa w Hamptons; z tej samej przyczyny ludzie noszą buty Christiana Louboutina i latają pierwszą klasą. To po prostu jest najlepsze. plotkara
Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach- a latem jeździmy do bajecznych rezydencji nad morzem. W naszym świecie espadryle sprowadza się z Hiszpanii, sukienki plażowe szyje się na zamówienie, a zazdrość i zdrada są nieodzownymi akcesoriami na lato.


Streszczenie :

Blair i Serena są w East Hamptons, gdzie są muzami projektanta Baileya Wintera. Nate wciąż pracuje u trenera a Vanessa jako opiekunka przyjeżdza do East Hamptons z rodziną z którą pracuje. Dan i jego przyjaciel Greg zakładają salon literacki. Jenny jest u matki w Pradze.
Między Blair i Nate'm powracają stare uczucia i Serena też wyzna komuś miłość... W życiu Dana zdarzy się duża niespodzianka.

autorka: MCullenPytania, które pozostają bez odpowiedzi (do czasu kolejnego tomu):

Czy B powie N o liście S ?
Czy S odszuka N i powie mu o wszystkim sama ?
Czy B wyrzuci wtedy S za burtę ?
Czy D będzie się całował z chłopakami? Czy posunie się dalej ?!
Czy V będzie go wspierać ?

A tak na poważnie: jak długo ci dwoje mogą razem mieszkać i nie sypiać razem? Może on jednak jest bi? No i pojawia się najważniejsze pytanie ze wszystkich: kim jestem? Wiem, że aż was skręca, aby dowiedzieć się więcej pikantnych szczegółów na mój temat. Oto smakowity kąsek a waszej szczerze oddanej przyjaciółce ( nie mówcie, że nigdy wam nic nie mówię!) Nie umiem dochować żadnej tajemnicy. Oczywiście poza sekretem mojej tożsamości. Ale sekrety, jakie S ukrywała przez tyle lat? Czapki z głów, proszę państwa ! Rozumiem, że można robić w balona przyjaciół, rodzinę, ale, że udało jej się zamydlić oczy i mnie ?! Gratulacje ! Więc, co jeszcze ukrywa? Mam przeczucie, że jest sporo do odkrycia ...

Wiem, że nie możecie się doczekać odpowiedzi. Ja też. A ja zawsze dostaję to, czego chcę.

Wiem, że mnie kochacie.
plotkara

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież