Tom IX "Plotkara:Tylko w twoich snach"

click to zoom

 

"Plotkara: Tylko w twoich snach"

Cecily von Ziegesar
Image

 opis z okładki:

Mamy za sobą ciężkie cztery lata liceum : to niezły wysiłek, połączyć imprezowanie, zakupy i naukę. I to z takim wdziękiem, żeby wylądować w Ivy League. A teraz gdy mamy nowe fantastyczne letnie ciuchy, czas się poważnie zabawić. Znacie nas i powiedzmy sobie szczerze : chciałybyście być jedną z nas. Nadeszło lato i koniec z bzdurami typu testy i egzaminy. Najbliższe miesiące wypełnią same przyjemności : miłość i seks, sława i niesława.
plotkara

Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodzimy do ekskluzywnych szkół- no ale przecież nie w wakacje ! Nie trzeba być matematycznym geniuszem, żeby wiedzieć, że lato ma tylko jedenaście tygodni, zanim trzeba się będzie zająć innymi sprawami, jak wybór akademika, przedmiotów czy fakultatywnym romansem z profesorem literatury - słodziutkim pod tweedową marynarką. Ale nie uprzedzajmy faktów; lato bez zasad i planów to idealna pora, żeby się źle zachowywać. No więc, na co czekamy ?!

Streszczenie:

Blair wyjeżdża do Londynu do Lorda Marcusa, jednak szybko wraca do domu bo ma dość zachowania Marcusa.
Nate pracuje u trenera, zaleca się do niego żona trenera. Zaczyna się spotykać z Tawny dziewczyną z Hamptons jednak ta później widziana jest z Chuckiem.
Serena gra w remaku "Śniadania u Tiffany'ego", wprowadza się do domu, w którym toczyła się akcja filmu. Dołącza do niej Blair, która nawiązuje romans z Jasonem.
Vanessa wprowadza się do Dana, początkowo pracuje przy tworzeniu filmu "Śniadanie u Freda" ale zostaje zwolniona, zaczyna zajmować sie dziećmi.
Dan będąc z Vanessą zaczyna spotykać się z Bree, gdy Vanessa się o tym dowiaduje decyduje się wyjechać do Hamptons.

autorka: MCullen

 

Pytania, które pozostają bez odpowiedzi (do czasu kolejnego tomu):


Czy B złamie następne serce? Odrzuciła już dwóch wielbicieli, a lipiec się jeszcze nie zaczął !

Czy S przywyknie do życia bez kamer? Czy będzie się dzieliła blaskiem reflektorów z B w Hamptons, czy pojedzie do Hollywood, do swego kumpla T ?

Czy N pogodzi się z B ? A może wróci na kolanach do S ? A może da sobie z nimi spokój i wreszcie dorośnie? I czy na pewno to już koniec z farbowaną T? Nie sądzę. Przecież ma jeszcze mnóstwo pracy w domu trenera ...

A co z Hamptons? Czy w tym wakacyjnym raju dla bogaczy starczy miejsca dla B,S,N ? I dla reszty elity Manhattanu? Zmieniają się miejsca, ale nie bohaterowie.

A tak poważnie. Co do licha dzieje się z V i D ? Stawiam trzy do jednego, że przed czwartym lipca znowu będą razem. Kto się zakłada ?

Dowiem się wszystkiego. Jakby nie było, to moja wakacyjna praca, bardzo męcząca, ale ktoś musi to robić.
Wiecie, ze mnie kochacie.
plotkara

Dodaj Komenta

REGULAMIN PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
1. Każdy Użytkownik może komentować treści opublikowane w portalu poprzez formularze komentarzy.
2. Wypowiedzi w komentarzach powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
3. Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.
4. Komentarze Użytkowników nie zarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź części jeśli zawiera:
a. wulgaryzmy;
b. treści mogące obrażać inne osoby;
c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;
e. informacje na temat nielegalnego pozyskiwania programów oraz łamania zabezpieczeń;
6. Komentarz nie zostanie również opublikowany jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści;
b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z portalu;
c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia użytkownikom dyskusje związaną z publikacją;
d. zawiera elementy kodu HTML lub JavaScript (np. znaki "<" ">");
e. ma charakter reklamowy - promuje firmę bądź serwis internetowy.
7. W przypadku gdy zasady nie są łamane w sposób szczególnie uciążliwy, Redakcja może zastępować "gwiazdkami" słowa i zwroty naruszające zasady.
8. Jeśli komentarz nie ukazał się w ciągu 2 godzin, a użytkownik jest przekonany, iż nie narusza zasad Regulaminu, może zgłosić ten fakt Redakcji na adres: redakcja@plotkara.info
9. Redakcja i właściciel portalu nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
10. W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres redakcyjny aby Redakcja mogła natychmiast podjąć odpowiednie kroki – włączając usunięcie komentarza oraz usunięcie autora z listy Zarejestrowanych Użytkowników.


Security code
Odśwież